kontakt@vets.pl + 48 22 622 55 22 czynne całą dobę

Szpital

Do szpitala przyjmowane są zwierzęta przez personel szpitalny w godzinach od 9 d 20. W sprawach nagłych pacjenci przyjmowani są również w nocy przez lekarza dyżurnego. Prosimy o dostarczenie dotychczasowej dokumentacji leczenia. Psy pozostawiamy z obrożą lub szelkami, a w przypadku konieczności również z kagańcem. Wszelkie kocyki, transportery prosimy podpisać.

Przed pozostawieniem zwierzaka prosimy o wypełnienie Zgody na hospitalizację i zapoznanie się z zasadami obowiązującymi na terenie szpitala dla zwierząt

Odwiedziny możliwe w godzinach pracy szpitala od 9 do 21 (UWAGA o godzinie 15 zmiana dyżuru). Odwiedziny tylko i wyłącznie w obecności personelu szpitalnego. W godzinach 9 – 11 oraz 15 – 17 trwa obchód.

Informacje telefoniczną można uzyskać pod numerem telefonu 22 622 55 22 lub 22 622 56 22. UWAGA Recepcja nie udziela informacji na temat pacjentów szpitalnych. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Często pacjenci są w stanie ciężkim, wymagającym intensywnej opieki non stop.

Do kontaktu z personelem szpitalnym w sprawie stanu zdrowia prosimy o wyznaczanie jednej osoby – pozwoli to uniknąć powtarzania tych samych informacji kilka razy.