kontakt@vets.pl + 48 22 622 55 22 czynne całą dobę

O nas

Założycielem Kliniki Weterynaryjnej Vets jest Waldemar Wośko. W 1981 roku przychodnia weterynaryjna miała swoją siedzibę na ulicy Powsińskiej 3. W roku 1991 udało się odszukać miejsce położone blisko centrum miasta przy ulicy Książęcej. Początkowo wszystkie gabinety mieściły się w przyziemiu, o czym doskonale pamiętają i wspominają Nasi stali Klienci. W trosce o komfort i jakość świadczonych usług w roku 2006 postanowiono rozbudować Klinikę.

W chwili obecnej w przyziemu znajduje się blok chirurgiczny – sala operacyjna wraz z szpitalem dla pacjentów pooperacyjnych, gabinet lekarski, w którym odbywają się konsultacje chirurgiczne i ortopedyczne, RTG oraz szpital. Na piętrze do Państwa dyspozycji są 3 gabinety – dwa internistyczne i gabinet przeznaczony dla specjalistów (diagnostyka USG, okulistyka, onkologia, zoofizjoterapia) oraz recepcja wraz ze sklepem.

Jesteśmy Kliniką Weterynaryjna pełniącą dyżur 24 godziny na dobę każdego dnia w roku. Naszym pacjentom oferujemy diagnostykę, leczenie ambulatoryjne i stacjonarne, zabiegi chirurgiczne miękkie i ortopedyczne, rehabilitację oraz wizyty domowe.

Organizacja pracy Kliniki Weterynaryjnej:

Pracujemy 7 dni w tygodniu w systemie zmianowym całą dobę.

Lekarze przyjmują pacjentów:

  • od poniedziałku do piątku oraz soboty, niedziele i święta w godzinach 8 – 22 (dyżur dzienny) oraz 22 – 8 (dyżur nocny),

Wizyty domowe codziennie od 8 do 22 dyżur dzienny oraz 22 – 8 (dyżur nocny)

Recepcja oraz sklep czynne codziennie od 8 do 22.00